Pamatskola "Rīdze"
10.06.2017
Labdien!

Klase saka "paldies" par lielisko braucienu! Patika tiešām visiem! Viesnīca bija izcila, un dažādās iespējas atpūsties bērnus ļoti iepriecināja.

Ar cieņu, Sanita Osipova
Sproģu ģimene
04.01.2015
Labdien!

Vēlējos pateikties par lieliski noorganizētu braucienu, esam ārkārtīgi priecīgi un emociju pārņemti par Jaunā gada ceļojumu uz Lapzemi. Kā arī nosūtam milzīgus paldies un veiksmi turpmāko ceļojumu vadīšanā mūsu gidei Ievai.

Plānojot arī nākotnē ceļojumus pievērsīšu uzmanību Jūsu piedāvājumiem, kā arī ieteikšu citiem.

Veiksmīgu jauno gadu vēlot,
Sproģu ģimene.
Juris
01.01.2015
Labrīt!

Paldies Jums par skaisto ceļojumu, bērniem ļoti patika. Paldies Ievai par labu darbu. Paldies arī šoferīšiem!

Laimīgu Jauno gadu!
Juris
Ķekavas vidusskola
27.05.2014
Labdien!

Vēlētos Jums pateikt lielu paldies par pretimnākšanu un brīnišķīgo ekskursiju. Mums ļoti patika, gide Nora bija ļoti jauka. Ceram uz sadarbību arī turpmāk.

Daina Gžibovska un Velta Volosovska
Ķekavas vidusskola
29.09.2013
Labdien!

Ķekavas vidusskolas skolēnu skolotāju (4) vārdā vēlētos Jums pateikt lielu paldies par pretimnākšanu un ekskursiju. Mums ļoti patika. Ceram uz sadarbību arī turpmāk.

Daina Gžibovska, Raina Sula, Daina Šulce un Ginta Zuša
Talsu 2.vidusskola
18.06.2013
Labdien!

Atsauksme par ceļojumu Talsi - Tartu - Munameģis - Talsi 17., 18.jūnijā.

Maršruts tika izbraukts kā iecerēts. Mums ļoti patika naktsmītnes - ļoti piemērotas skolēnu grupām. Varēja justies brīvi un netika traucēti pārējie viesi.

Ļoti pozitīva sadarbība bija ar gidi Ivetu - zinoša, atraktīva un vienlaikus lietišķa. Brīnišķīga gide skolēnu grupām jo īpaši. Lieliski saprotas ar jauniešiem.

Paldies Jūsu firmai. Brauciens bija izdevies. Atpūtāmies un uzzinājām daudz jaunas informācijas.

Visas grupas vārdā
ar cieņu Janīna.
Ilona
21.08.2012
Labvakar!

Vēlos pateikt lielu paldies par lieliskām brīvdienām Skandināvijā! Ļoti jauki organizēts ceļojums ar lielisku gidi Ivetu, kura prata noorganizēt visu un visus! Jauki, atsaucīgi šoferīši, kuri mūs akurāti un laicīgi nogādāja vajadzīgajā vietā! Patīkami iespaidi un lieliskas atmiņas! Paldies!

Ilona
Jelena
19.08.2012
.
Lina
02.01.2012
.
Inese
21.08.2011
Sirsnīgs paldies par jauko kruīzu uz Stokholmu. Viss bija vislabākajā kārtībā. Gide Iveta bija laipna, atsaucīga un ieinteresēta. Gan ekskursija pa Stokholmu, gan viss brauciens bija augstā līmenī. Iveta stāstīja arī par citiem braucieniem un firmas piedāvājumiem.

Liels paldies Jums un Ivetai par jauko braucienu.

Liepājas grupas vārdā, Inese.
Ceru, ka arī turpmāk sadarbosimies
Siguldas Valsts ģimnāzija
21.06.2011
Paldies par neklātienē notikušo sadarbību!

Mēs esam veiksmīgi atgriezušies no Stokholmas kruīza. Izmamntojām pirmo reizi jūsu pakalpojums , bet ceru , ka vēl izmantosim jūsu piedāvājumus.

Indra Upīte-Dambīte
Anita Brūdere
12.06.2011
Labvakar!

Jūs traucē Anita. Šodien atgriezāmies no Stokholmas. Paldies, viss bija jauki! Mums ļoti patika nosvinēt izlaidumu uz prāmja, līksmoja bērni no sirds. Protams, man pašai gribētos tur uzturēties ilgāk! Vasa muzeju skatītu divas dienas no vietas, pilsētu arī, bet laika ir tik, cik ir. Būs jābrauc vēl!

Paldies, Jums! Jauku vasaru novēlot, ar cieņu,

Anita Brūdere
Dace
30.05.2010
Labdien!
Paldies, mums bija ļoti jauks divu dienu brauciens pa Latgali.
Lai jums veicas!
Dace
Ikšķiles vidusskola
25.05.2010
Paldies firmai Eiropa Travel SIA, īpaši gidei Ivetai un šoferītim Jurim Japiņam par profesionālismu, aizrautību un spēju izpildīt neiespējamo (iekļūšanu franciskāņu klosterī ap saulrieta laiku), ir vēlēšanās turpināt sadarbību.

Paldies! Ikšķiles vidusskolas 5. un 7. klases un skolotājas Elza un Sanda